Świadczymy usługi przez całą dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok

Opinie naszych klientów

W mojej rodzinie w ciągu 1,5 roku odeszły trzy osoby: babcia, mama i wujek. Każda z osób została pochowana przez firmę MAMOK w sposób rzetelny, kompetentny i z wyczuciem. Kontakt z firmą bardzo dobry, wszystko dało się załatwić szybko i z wielkim szacunkiem dla każdej osoby zmarłej. Pracownicy są osobami na właściwym miejscu zaczynając od Pana w biurze, po Panów, którzy przyjechali do kościoła. Dziękuje. Mam nadzieję, że limit śmierci został wyczerpany w rodzinie, ale będę polecać Państwa firmę dalej.

~ Katarzyna

Firma „Mamok” to firma profesjonalna. Wykonuje swoje usługi w sposób perfekcyjny; doskonała organizacja oraz dbałość o szczegóły. Ponadto takt i elegancja. Mimo, że na rynku jest wiele lat ciągle podnosi i udoskonala zakres swoich usług. Jest z rodziną w tych trudnych oraz smutnych chwilach i zawsze służy radą oraz pomocą. Dziękuję.

~ Renata Ś.

Dziękuję. Profesjonailzm na najwyższym poziomie.

~ Katarzyna

Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękuję

~ DF

Profesjonalne i taktowne podejście do tak trudnych spraw. Wszystkie elementy zorganizowane z dbałością o szczegóły i elegancją. Przejrzystość zasad i kosztów. Dziękujemy za pomoc w przejściu tego trudnego etapu.

~ Danuta i Krzysztof Lenikowie

Dziękuję bardzo. Szczerze polecam współpracę z firmą Mamok. Bardzo profesjonalna obsługa.

~ MP

Bardzo profesjonalna obsługa, wszystko na najwyższym poziomie, dziękujemy bardzo.

~ Barbara Dobija

Bardzo profesjonalnie. Doskonała organizacja, piękna i niezwykle godna oprawa oraz dbałość o szczegóły. Najwyższy poziom. Dziękuję.

~ JK

Dziękuję za profesjonalną pomoc. Stanęliście Państwo na wysokości zadania. Szczerze polecam współpracę z firmą Mamok - specjaliści z doświadczeniem. Dzięki Wam mogliśmy godnie i w spokoju pożegnać naszego tatę Jerzego.

~ MK

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię