Świadczymy usługi przez całą dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok

Usługi Pogrzebowe "Mamok"

Jesteśmy rodzinną firmą, założoną przez Jana Mamoka w 2004 roku w Pszczynie. Cechuje nas nawiązanie do tradycji i nowoczesności. Naszą misją jest profesjonalna pomoc rodzinom po stracie bliskiej osoby. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam zapracować sobie na wizerunek firmy rzetelnej, godnej zaufania i niezastąpionej.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów tradycyjnych oraz połączonych z kremacją ciała zgodnie z przekonaniem religijnym zmarłego. Do każdego zleconego nam pochówku podchodzimy indywidualnie oraz dokładamy wszelkich starań by posługa przez nas pełniona wykonana została z zachowaniem najwyższego szacunku dla osoby zmarłej.

Dysponujemy fachowym i zdyscyplinowanym zespołem pracowników, którzy traktują wszystkich gości i uczestników ceremonii z należytym taktem i wyczuciem. Posiadamy własną chłodnie pogrzebową.

W naszej podstawowej ofercie pochówku są windy pogrzebowe dla trumien, urn i małych trumien.

Dysponujemy nowoczesnymi karawanami włoskiej produkcji Pilato.

Zapewniamy dyskrecję w realizacji zleceń oraz dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego Klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspoczycji przez cały rok całodobowo 733 912 912

Nasza filia mieści się w Pszczynie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 16 (obok parafii pw. Podwyższenia Krzyża Św.). Naszą ofertę kierujemy głównie do mieszkańców Pszczyny, powiatu pszczyńskiego a także bielskiego i cieszyńskiego.

Zobacz na mapie