Świadczymy usługi przez całą dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok

O nas

Zakład Pogrzebowy Jana Mamok został założony w 2004 roku. Nasze doświadczenie i pełen profesjonalizm pozwoliło nam zapracować sobie na wizerunek firmy rzetelnej, godnej zaufania i niezastąpionej w tych najtrudniejszych chwilach jakie następują po stracie bliskiej osoby.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów tradycyjnych oraz połączonych z kremacją ciała zgodnie z przekonaniem religijnym zmarłego. Do każdego zleconego nam pochówku podchodzimy indywidualnie oraz dokładamy wszelkich starań by posługa przez nas pełniona wykonana została z zachowaniem najwyższego szacunku dla osoby zmarłej. Dysponujemy fachowym i zdyscyplinowanym zespołem pracowników, którzy traktują wszystkich gości i uczestników ceremonii z należytym taktem i wyczuciem. W 2014 roku wprowadziliśmy do naszej podstawowej oferty windę pogrzebową dla trumien. Posiadamy własną chłodnie pogrzebową. Zapewniamy dyskrecję w realizacji zleceń oraz dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego Klienta.

Nasze filie mieszczą się w Pszczynie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 16 (obok parafii pw. Podwyższenia Krzyża Św.) oraz w Strumieniu na Rynku głównym. Wykonujemy usługi na terenie całego kraju.

Zobacz na mapie